Adecco Poland

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Norwegia / cała Polska / Norwegia

Opis stanowiska :
Już od roku prowadzimy rekrutacje dla naszego norweskiego klienta, norweskiej firmy z branży rekrutacji medycznych. Kurs języka norweskiego podjęło z nami już ponad 60 osób. We WRZEŚNIU rozpoczynamy kolejny, ósmy kurs języka norweskiego dla pielęgniarek. Kolejny, dziewiąty kurs – w PAŹDZIERNIKU.
Jeśli jesteś osobą, która nie boi się nowych wyzwań i chce zmienić swoje życie - zgłoś się do nas.
Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pielęgniarka, Pielęgniarz

Nr ref.: PP/Nor/wrz-paz

Miejsce pracy: Oslo, Bergen
Wymagania :
WYMAGANIA:
• gotowość udziału w intensywnym kursie języka norweskiego,
• gotowość do wyjazdu za granicę na dłuższy okres czasu,
• pielęgniarskie wykształcenie wyższe oraz doświadczenie na samodzielnym stanowisku.
Oferujemy :
OFERUJEMY:
W Polsce:
• wszystkie informacje o ofercie,
• pomoc w procesie rekrutacji na wszystkich etapach,
• intensywny, profesjonalny kurs języka norweskiego - specjalnie dla pielęgniarek,
• w trakcie kursu zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, różnorodne materiały szkoleniowe (możliwość otrzymywania dodatkowego wynagrodzenia).
W Norwegii:
• Pracę w dużych miastach i mniejszych miejscowościach na terenie Norwegii,
• Stawka podstawowa 155 NOK brutto / godz.; zwiększenie stawki godzinowej po trzech, sześciu i dwunastu miesiącach pracy - za każdym razem o ok 10 NOK brutto / godz.,
• Pomoc w załatwieniu formalności związanych z podjęciem pracy w Norwegii, uzyskaniem norweskiej autoryzacji i pozwoleniem na wykonywanie zawodu w Norwegii,
• Po rozpoczęciu pracy w Norwegii szkolenia stanowiskowe oraz przygotowanie do pracy w szpitalach oraz ośrodkach medycznych na samodzielnym stanowisku,
• Pomoc w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem karty pobytu, znalezieniem mieszkania blisko miejsca pracy, a także przeniesieniem rodziny do Norwegii,
• Zapewnienie wszelkich świadczeń socjalnych wynikających z zatrudnienia na norweskich warunkach, m.in. świadczenie rodzinne na każde dziecko do 18 roku życia (dziecko może mieszkać w Polsce), 100% płatnego chorobowego; ubezpieczenie zdrowotne i od nieszczęśliwych wypadków; płatny urlop 5 tygodni (premia urlopowa w wysokości 12% lub 10%rocznego wynagrodzenia brutto wypłacana w czerwcu kolejnego roku).
Składanie aplikacji :
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim na adres barbara.skrzypiec@adecco.pl.

Dodatkowe informacje o ofercie można uzyskać poprzez kontakt telefoniczny 091 433 27 47
Dodatkowe inf. :
Oferta numer : 696,

Możliwy rodzaj pracy :
  • praca stała

Oferta ważna do : 8-11-2007