Prowork

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Au Pair /opiekunka do 6 letniej dziewczynki/Purley/London

Wielka Brytania / cała Polska /

Opis stanowiska :
Rodzina z 1 dzieckiem w wieku 6 lata poszukuje przyjaznej Au Pair / opiekunki i od października 2009 na okres 9-12 miesięcy. Obowiązki Au Pair opieka nad dziećmi 35 godzin tyg. pomoc w odrabianiu lekcji, zabawa, drobne prace domowe. Jest to pobyt w ramach programu Au Pair. Rodzina mieszka w Anglii, Purley. Pobyty jako au pair od października 2009 . W pobliżu szkoła językowa, możliowość uczęszczania na kursy 2 razy w tygodniu.Rodzina opłaca dodatkowo kurs angielskiego.

Wyjazd do rodziny w Anglii realizowany za pośrednictwem firmy Prowork. W ramach opłaty zagwarantowany bezpłatny przelot do Anglii. Chcesz poznać Anglię? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!
W ramach pobytu Au Pair ma zapewnione:
• 9-12 miesięczny pobyt w rodzinie angielskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka angielskiego.
• Kieszonkowe min 80 funtów netto/ tydz.. + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.
• bezpłatny kurs języka angielskiego
• rodzina opłaca koszt przelotu z Polski do UK
• opieka partnerskiego biura Au Pair w Anglii
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o rejstrację w serwisie i złożenie aplikacji poprzez naszą stronę www.prowork.com.pl lub przesłanie cv na email: prowork@prowork.com.pl . Po otrzymaniu cv, prześlemy potwierdzenie i szczegółowe informacje dot. dalszej rekrutacji i rozmowy kwalifikacyjnej.
Kontakt: tel 022 323 63 35 w. 23, 502 731 065 , skype: prowork_info
Dokładny opis programu na: www.prowork.com.pl
Szczegółowych informacji udzielają również nasi konsultanci.
Firma Prowork istnieje od 1999r i specjalizuje się w organizowaniu legalnych i bezpiecznych wyjazdów edukacyjnych do Usa i Europy oraz świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników do pracy w Wlk.Brytanii. Posiada certyfikat nr 967/Ministerstwa Gospodarki i Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą i w kraju.(www.praca.gov.pl)
Wymagania :
Wymagania
• podstawowa znajomość angielskiego
• Doświadczenie w opiece nad dziećmi
• Osoba miła przyjazna i kochająca dzieci
• Gotowość do rozpoczęcia pracy od października 2009
Oferujemy :
Składanie aplikacji :
Aplikacje prosimy kierować na : prowork@prowork.com.pl lub
drogą pocztową na adres:
Prowork
ul. Smolna 38/8
00-375, Warszawa
Dodatkowe inf. :
Oferta numer : 699,

Branża : Inne,

Oferta ważna do : 20-11-2007