Prowork

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Opiekunka do dziecka w Niemczech /praca 1200 euro/miesięcznie

Niemcy / cała Polska / Frankfurt

Opis stanowiska :
Rodzina z 2 małych dzieci zatrudni doświadczona opiekunkę do dzieci /experienced nanny for German family. Obowiązki niani samodzielna opieka nad dziećmi, zabawa, drobne prace domowe. Rodzina mieszka w Niemczech, rejon Frankfurtu nad Menem. Jest to oferta zatrudnienia na pełny etat dla odpowiedzialnej i doświadczonej niani na min. 1-2 lata
W pobliżu szkoła językowa, możliwość uczęszczania na kursy niemieckiego.
Wynagrodzenie:
• kontrakt na 1-2 lata
• wynagrodzenie 1200 euro brutto
• bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie
• rodzina opłaca koszt przejazdu z Polski do Niemiec
• Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawca w Warszawie PILNIE

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o rejestrację na www.prowork.com.pl i przesłanie aplikacji lub cv na email: a.kaczorowska@prowork.com.pl
tel. 022 323 63 35 w. 23 lub 502 095 536

Po otrzymaniu cv, prześlemy potwierdzenie i szczegółowe informacje dot. dalszej rekrutacji i rozmowy kwalifikacyjnej.
Zobacz więcej ofert Au Pair/ opiekunka Warszawa: www.prowork.com.pl
Jako Agencja niań i opiekunek w Warszawie posiadamy oferty wielu rodzin w tym międzynarodowych mieszkających w Warszawie, atrakcyjne warunki zatrudnienia – oferty na pełny etat oraz w niepełnym wymiarze, mile widziane osoby studiujące oraz osoby z doświadczeniem jako Au Pair za granica! Niania w Warszawie / nanny agency in Warsaw – agencja opiekunek dla dzieci. Profesjonalny serwis dla rodzin.
Chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

Informacje o firmie:
Prowork childcare Services Warsaw / Nanny agency in Warsaw
Prowork agencja niań i opiekunek w Warszawie

Firma Prowork istnieje od 1999r i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych do Usa i Europy oraz świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników do pracy w Wlk.Brytanii. Jest członkiem międzynarodowej organizacji IAPA (www.iapa.org) posiada również certyfikat nr 967 Ministerstwa Gospodarki i Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą i w kraju (www.praca.gov.pl) Nie pobieramy opłat za usługi pośrednictwa pracy od kandydatów.

Wymagania :
Wymagania:
• Komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub angielskiego (rodzina nie zna polskiego
• Dobre doświadczenie w opiece nad dziećmi (minimum 2 lata) i referencje
• mile widziana osoba z wykształceniem pedagogicznym lub medycznym
• elastyczność i gotowość do pracy w nadgodzinach
• Gotowość do rozpoczęcia pracy pilnie od listopada
Oferujemy :
Składanie aplikacji :
Aplikacje prosimy kierować na : a.kaczorowska@prowork.com.pl lub
drogą pocztową na adres:
Prowork
ul. Smolna 38/8
00-375, Warszawa
Dodatkowe inf. :
Oferta numer : 701,

Możliwy rodzaj pracy :
  • praca stała

Oferta ważna do : 23-11-2007