Agentur Gastrojob

Agentur Gastrojob jest biurem posrednictwa pracy do gastronomii dla obywateli Unii Europejskiej dzialajace od 10 lat na rynku niemieckim.

Praca w gastronomii / Niemcy

Niemcy / cała Polska /

Opis stanowiska :
Posiadamy - od zaraz - wolne miejsca pracy w restauracjach, pizzeriach i kawiarniach na terenie całych Niemiec dla kelnerów/-ek, barmanów/-ek, pomocy kuchennych, kucharzy kuchni włoskiej / greckiej i pizzerów.
Wymagania :
Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego, włoskiego lub greckiego i minimalne doświadczenie w na w/w stanowiskach.
Oferujemy :
Wynagrodzenie 800 do 1300 euro netto + nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie. Pracodawcy wyrabiają pozwolenie na pracę na okres 4 - 6 miesięcy z możliwością przedłużenia. Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV wraz ze zdjęciem na nasz adres e-mail: info@gastrojob-europe.de, szczegółowych informacji udzielamy pod nr. tel.: 00496187906330, fax: 00496187906333, mobil: 00491726155120, www.gastrojob-europe.de
Składanie aplikacji :
Aplikacje prosimy kierować na : info@gastrojob-europe.de lub
Friedbergerstr. 57
61130, Nidderau
Dodatkowe inf. :
Oferta numer : 702,

Branża : Hotele i restauracje,

Możliwy rodzaj pracy :
  • praca czasowa/sezonowa

Oferta ważna do : 5-12-2007