d

Konsultant FM

Polska / cała Polska /

Opis stanowiska :
Zacznij współpracę z nami przy dystrybucji oryginalnych perfum oraz wielu innych produktów firmy FM GROUP Z własnej sprzedaży zarabiasz aż 42% (ponad 10zł).

Możesz też budować grupę i otrzymywać od firmy dodatkową gratyfikację 3-21% od obrotu całej twojej grupy.
Dzięki współpracy z FM Group masz możliwość kupowania produktów taniej dla siebie
Będziesz dysponował piórnikiem z próbkami perfum oraz katalogiem.
Nie ma z góry narzuconych terminów zamawiania towaru - Ty regulujesz swój czas pracy, intensywność i wielkość swoich zamówieó.

Jeśli jesteś osobą otwartą i chcesz w życiu osiągnąć dużo więcej niż tylko pracować do emerytury.
ZAPRASZAM!
Dołącz do naszego zespołu.
Czekamy właśnie na Ciebie!
Oto namiary by się ze mną skontaktować
GG 2259159
Skype toudajew
Wymagania :
brak wymagań
Oferujemy :
Składanie aplikacji :
Aplikacje prosimy kierować na : toudajew@gmail.com lub
gg 2259159 z dopiskiem: Odp. na ofertę pracy z Serwis-pracy.info
Dodatkowe inf. :
Oferta numer : 703,

Branża : Inne,

Oferta ważna do : 26-12-2009