Prowork

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Pielęgniarka / Midlands / 11,50 funtów/godz. PILNIE

Wielka Brytania / cała Polska /

Opis stanowiska :

Oferta pracy zarówno do kandydatów , którzy są aktualnie w Wielkiej Brytanii jak i w Polsce. Jeśli nie masz rejestracji angielskiej - pracodawca pomoże w uzyskaniu dla wymaganych kwalifikacji do pracy w UK. Jeśli masz aktualnie polskie kwalifikacje jako pielęgniarka – zapewniamy pomoc w znalezieniu stabilnej pracy jako pielęgniarka lub przejściowo opiekun medyczny w Wielkiej Brytanii. Firma Prowork posiada 10 lat doświadczenia w rekrutacji pracowników za granicę.

Oferowane warunki:
• Praca stała na pełny etat ok. 40 godzin tygodniowo, możliwość pracy w nadgodzinach oraz podwyższania kwalifikacji zawodowych.
• Zamieszkanie: koszt od 40-70 funtów / tydzień, w zależności od lokalizacji
• Wynagrodzenie: 11,50 funtów brutto /godz. (możliwość wyższych stawek)
W celu umówienia sie na rozmowę kwalifikacyjną prosimy pilne o przysłanie aplikacji online na to stanowisko lub przesłanie cv w języku polskim i angielskim na email: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie.
Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967 Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Wymagania :
Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• wymagane referencje i zaświadczenie o niekaralności
• preferowane pielęgniarki z rejestracja w NMC (osoby bez rejestracji – pracodawca pomaga w formalnościach)
Oferujemy :
Składanie aplikacji :
Aplikacje prosimy kierować na : rekrutacja@prowork.com.pl lub
drogą pocztową na adres:
Prowork
ul. Smolna 38/8
00-375, Warszawa
Dodatkowe inf. :
Oferta numer : 705,

Możliwy rodzaj pracy :
  • praca stała

Oferta ważna do : 10-12-2007