Business Bridge Group Sp z o.o.

KIEROWCY AUTOBUSÓW Komunikacji Miejskiej – stała praca u brytyjskiego pracodawcy , Londyn

Wielka Brytania / x / Londyn

Opis stanowiska :
BUSINESS BRIDGE GROUP Sp z o.o. poszukuje dla swojego brytyjskiego klienta kandydatów zainteresowanych podjęciem stałej pracy na stanowisku :

KIEROWCY AUTOBUSU Komunikacji Miejskiej

Praca: stała z zatrudnieniem u brytyjskiego pracodawcy
Lokalizacja: Londyn
Start: początek stycznia 2010
Wynagrodzenie: £27 – £33 K
Nadgodziny: możliwa praca w nadgodzinach
Wymiar czasu pracy: podstawowo 40godz./tyg.
Dodatkowe korzyści: benefit w postaci karty upoważniającej, osobę posiadającą londyński adres zamieszkania, do darmowego korzystania z komunikacji miejskiej (po upływie 3 miesięcy, kartę z darmowymi przejazdami, można uzyskać dla jeszcze 1 osoby).
Pracodawca zapewnia 2 – 4tyg. treningu.
Wymagania :
Wymagania:
- czynne prawo jazdy kat. D (jeśli prawo jazdy było wydane po 01/09/2008 konieczne jest posiadanie „nowej europejskiej licencji na przewóz osób”),
- min. 3 – 6 miesięcy doświadczenia w prowadzeniu autobusów (pełnych rozmiarów) w UK,
- język angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym w mowie i piśmie.
Oferujemy :
Oferujemy:
- stałą pracę z zatrudnieniem u brytyjskiego pracodawcy,
- możliwość wysokich zarobków,
- bezpłatną pomoc z załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem,
- bezpłatną pomoc w rejestracji w Home Office, uzyskaniu NINu oraz brytyjskiego konta bankowego,
- ułatwiamy komunikację z przyszłym pracodawcą.

NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT OD KANDYDATÓW !

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy uprzejmie prosimy o przesyłanie CV na podany adres mailowy renata@bbgroup.com.pl bądź kontakt telefoniczny 048 (0) 71 339 23 25.
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Informujemy, iż wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas CV. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami.
Posiadamy Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355/1b.
Składanie aplikacji :
Aplikacje prosimy kierować na : renata@bbgroup.com.pl lub
ul. Grabiszyńska 281
53-234, Wrocław
Dodatkowe inf. :
Oferta numer : 707,

Branża : Transport,

Możliwy rodzaj pracy :
  • praca stała

Oferta ważna do : 14-12-2007