Business Bridge Group Sp z o.o.

PIELĘGNIARKI do Wielkiej Brytanii poszukiwane

Wielka Brytania / x / London i okolice

Opis stanowiska :
Business Bridge Group Sp. z o.o. dla swoich klientów z Wielkiej Brytanii poszukuje osób na stanowisko PIELĘGNIARKA .

Załatwiamy wszystkie formalności związane z wyjazdem, ułatwiamy komunikację z przyszłym pracodawcą. Nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów.
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o przysłanie CV w jęz. angielskim na renata@bbgroup.com.pl

Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT OD KANDYDATÓW.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Posiadamy Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355/1b.
Wymagania :
Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe;
• rejestracja w Angielskiej Izbie Pielęgniarek NMC (numer PIN);
• doświadczenie w pracy w szpitalu lub innych placówkach medycznych;
• komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy :
Oferujemy:
• Zatrudnienie na stałe lub kontraktowe;
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania i załatwienia wszystkich formalności związanych z wyjazdem.
Składanie aplikacji :
Aplikacje prosimy kierować na : renata@bbgroup.com.pl lub
ul. Grabiszyńska 281
53-234, Wrocław
Dodatkowe inf. :
Oferta numer : 708,

Możliwy rodzaj pracy :
  • praca stała
  • praca czasowa/sezonowa

Oferta ważna do : 24-12-2007