Prowork

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Food & Beverages Manager / resort Grecja

Grecja / cała Polska /

Opis stanowiska :
Ekskluzywny resort, kompleks 4 i 5 gwiazdkowych hoteli wypoczynkowy na półwyspie Halkidiki, jeden z najbardziej znanych Grecji zatrudni doświadczoną osobę na stanowisko Food and Beverage Manager.
Miejsce pracy: rejon Halkidiki , ok. 50 km od Salonik .

Wynagrodzenie:
• Wynagrodzenie: 2500 Euro netto /miesiąc
• bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie
• system premii
• ubezpieczenie
• Stałe zatrudnienie - kontrakt bezpośrednio z pracodawca /właścicielem resortu

W celu umówienia sie na rozmowę kwalifikacyjną prosimy pilne o przysłanie aplikacji online na to stanowisko lub przesłanie cv w języku polskim i angielskim na email: a.kaczorowska@prowork.com.pl
tel.022 323 63 35; 502095536, kontakt: Anna Kaczorowska. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie.
Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl

Firma Prowork istnieje od 1999r i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych do USA i Europy oraz świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników do pracy w Wlk.Brytanii. Posiada certyfikat nr 967Ministerstwa Gospodarki i Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą i w kraju (www.praca.gov.pl) Nie pobieramy opłat za usługi pośrednictwa pracy od kandydatów.

Wymagania :
Wymagania:
• dobra znajomość języka angielskiego
• wykształcenie związane z hotelarstwem i gastronomią
• minimum 3 lata doświadczenia w hotelach o wysokim standardzie (międzynarodowe sieci hoteli) i lub w wysokiej klasy restauracjach a la carte.
• wymagane referencje
• umiejętność obsługi specjalistycznych programów f&b
• rozpoczęcie pracy od stycznia 2010
• rozmowa kwalifikacyjna listopad 2009 z pracodawcą przez telefon
Oferujemy :
Składanie aplikacji :
Aplikacje prosimy kierować na : ra.kaczorowska@prowork.com.pl lub
drogą pocztową na adres:
Prowork
ul. Smolna 38/8
00-375, Warszawa
Dodatkowe inf. :
Oferta numer : 709,

Branża : Hotele i restauracje,

Możliwy rodzaj pracy :
  • praca stała

Oferta ważna do : 26-12-2007