Prowork

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Praca dla opiekunów z prawem jazdy/ Pontefract / Yorkshire

Wielka Brytania / cała Polska /

Opis stanowiska :

Praca dla opiekunów środowiskowych (domiciliary care) z angielskim, Pontefract / Yorkshire. Praca polega na odwiedzaniu pacjentów/ osoby starsze lub niepełnosprawne w ich domach. Pracodawca zapewnia szkolenia NVQ i zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy.
Oferowane warunki:
• Wynagrodzenie: 6.12 funtów godz /brutto + nadgodziny
• praca stała - etat (40godz. / tyg.). Możliwość pracy w nadgodzinach
• zamieszkanie 55 funtów /tydz
• pracodawca zapewnia samochód służbowy
• kontrakt dla opiekunów podpisywany bezpośrednio z pracodawca brytyjskim.
• praca w systemie zmianowym
W celu umówienia sie na rozmowę kwalifikacyjną prosimy pilne o przysłanie aplikacji online na to stanowisko lub przesłanie cv w języku polskim i angielskim na email: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 40; 501 250 399, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie.
Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967 Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Wymagania :
Wymagania:
• dobra znajomość języka angielskiego
• wymagane referencje i zaświadczenie o niekaralności
• rozpoczęcie pracy od grudnia 2009
• rozmowa osobista z pracodawcą/ interview w UK
• prawo jazdy
Oferujemy :
Składanie aplikacji :
Aplikacje prosimy kierować na : rekrutacja@prowork.com.pl lub
drogą pocztową na adres:
Prowork
ul. Smolna 38/8
00-375, Warszawa
Dodatkowe inf. :
Oferta numer : 710,

Branża : Inne,

Oferta ważna do : 26-12-2007