Prowork

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Au Pair w Anglia / od stycznia 2010/ opieka nad dziećmi i kursy

Wielka Brytania / cała Polska /

Opis stanowiska :
Oferujemy pobyty w rodzinach w Anglii jako Au Pair. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi rodzina zapewnia zamieszkanie, wyżywienie i kieszonkowe na własne wydatki od 70 funtów/ tygodniowo. Ponadto Au pair może uczęszczać na kursy językowe - w Anglii możliwość chodzenia na kursy angielskiego.
Jeśli lubisz dzieci i chcesz poznać życie w innym kraju zostań AU PAIR w Anglii. Oferujemy indywidualny dobór rodziny w Anglii , oferty au pair rodzin z różnych miast m.in. Londyn, Oxford, Leeds, Norwich i inne. Pobyty na różne terminy , długość pobytów Au pair Anglia najczęściej od 6 do 12 miesięcy. Aktualne oferty rodzin od stycznia 2010.
Wyjazd do rodziny w Anglii realizowany za pośrednictwem firmy Prowork. Chcesz poznać Anglię? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki języka . Warunkiem aplikowania na oferty Au Pair jest złożenie kompletu wymaganych dokumentów (do pobrania ze strony Prowork w dziale O Au Pair ) i podpisanie umowy.
W przypadku zainteresowania ofertą i pobytem jako Au Pair za granicą prosimy o rejestrację w serwisie i złożenie aplikacji online lub przesłanie zgłoszenia na email: prowork@prowork.com.pl . Po otrzymaniu zgłoszenia, prześlemy potwierdzenie i formularze niezbędne do udziału w Programie Au Pair. Kontakt: tel 022 323 63 35 w. 23, 502 731 065 , skype: prowork_info
Więcej informacji dot. Programu Au Pair na www.prowork.com.pl
Zobacz też inne oferty: Au Pair USA, Au Pair Francja, Au Pair Anglia , Au pair Austria i inne kraje

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967 Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą i w kraju.
Wymagania :
Wymagania:
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego
• Chęć do pracy z dziećmi, umiejętność do dostosowania sie do życia w innym kraju
• Gotowość do wyjazdu do Anglii i zamieszkania z rodzina na min. 6 miesięcy
Oferowane warunki:
• 6-12 miesięczny kontrakt (do ustalenia) i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka .
• Kieszonkowe od 70 funtów netto/ tydzień + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.
• rodzina opłaca koszt przejazdu z Polski do Anglii
• opieka partnerskiego biura Au Pair w Anglii

Oferujemy :
Składanie aplikacji :
Aplikacje prosimy kierować na : prowork@prowork.com.pl lub
drogą pocztową na adres:
Prowork
ul. Smolna 38/8
00-375, Warszawa
Dodatkowe inf. :
Oferta numer : 714,

Możliwy rodzaj pracy :
  • praca czasowa/sezonowa

Oferta ważna do : 7-1-2010