Prowork

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Housekeeper do prowadzenia rezydencji/Frankfurt Niemcy PILNE

Niemcy / x / frankfurt

Opis stanowiska :
Poszukujemy doświadczonej osoby do samodzielnego prowadzenie dużego domu/rezydencji w Niemczech.
Wymagane bardzo dobre doświadczenie na podobnym stanowisku w tym b. dobre doświadczenie w gotowaniu/serwowaniu potraw/ kompleksowe sprzątanie, prasowanie, dbanie o porządek w całym domu. Niezbędna umiejętność pracy w zespole i elastyczność oraz umiejętność dostosowania sie do ruchomego grafika pracy /praca w systemie zmianowym. Idealna kandytaka powinna być osoba dojrzałą, z bardzo dobrym doświadczeniem (kilka lat) na podobnym stanowisku potwierdzonym referencjami. Wymagane aby kandydatka była osobą miła, przyjazną, życzliwą, b. dobrze zorganizowaną, samodzielna, ale umiejącą pracować w zespole.
Pracodawca - gwarantuje dla właściwej osoby znakomite warunki pracy: wysokie wynagrodzenie + wszystkie świadczenia ( w tym składki emerytalne, płatny urlop 4 tygodnie rocznie). Ponadto zagwarantowane bezpłatne zamieszkanie (niezależne warunki ) i wyżywienie oraz bezpłatne przeloty do/z Polski.
Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjna do Niemiec /przelot na koszt pracodawcy. Rozpoczęcie pracy pilnie od marca 2010.

Wynagrodzenie:
• b. atrakcyjne wynagrodzenie -stały kontrakt ze wszystkimi świadczeniami
• niezależne zamieszkanie i pełne wyżywienie
• bezpłatne przeloty do/z Polski
• 4 tygodnie płatnego urlopu
Jeśli masz dobre doświadczenie jako housekeeper i znasz niemiecki – prześlij swoją aplikację - cv ze zdjęciem w j. polskim oraz j. angielskim

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o rejestrację na www.prowork.com.pl i przesłanie aplikacji lub cv na email: a.kaczorowska@prowork.com.pl
tel. 022 323 63 35 w. 23 lub 502 731 065

Po otrzymaniu cv, prześlemy potwierdzenie i szczegółowe informacje dot. dalszej rekrutacji i rozmowy kwalifikacyjnej.
Zobacz więcej ofert Au Pair/ opiekunka Warszawa: www.prowork.com.pl
Jako Agencja niań i opiekunek w Warszawie posiadamy oferty wielu rodzin w tym międzynarodowych mieszkających w Warszawie, atrakcyjne warunki zatrudnienia – oferty na pełny etat oraz w niepełnym wymiarze, mile widziane osoby studiujące oraz osoby z doświadczeniem jako Au Pair za granica! Niania w Warszawie / nanny agency in Warsaw – agencja opiekunek dla dzieci. Profesjonalny serwis dla rodzin.
Chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

Firma Prowork istnieje od 1999r i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych do USA i Europy oraz świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników do pracy . Posiada certyfikat nr 967Ministerstwa Gospodarki i Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą i w kraju (www.praca.gov.pl) Nie pobieramy opłat za usługi pośrednictwa pracy od kandydatów.

Wymagania :
Wymagania:
• dobra znajomość niemieckiego
• profesjonalne doświadczenie jako housekeeper z referencjami od poprzednich pracodawców
• umiejętność gotowania i serwowania potraw
• doświadczenie w kompleksowym dbaniu o dom
• umiejętność pracy w zespole, elastyczność
• osoba dokładna, dojrzała, przyjazna, życzliwą i odpowiedzialna
• gotowość do podjęcia pracy na stałe we Frankfurcie nad Menem ( 1-2 lata)
• Rozpoczęcie pracy – pilnie od zaraz marzec 2010
Oferujemy :
Składanie aplikacji :
Aplikacje prosimy kierować na : ra.kaczorowska@prowork.com.pl lub
drogą pocztową na adres:
Prowork
ul. Smolna 38/8
00-375, Warszawa
Dodatkowe inf. :
Oferta numer : 721,

Branża : Inne,

Oferta ważna do : 20-3-2010