Agencja Pracy Koncepcja

Firma Koncepcja jest Agencja Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie w kraju i za granicą. Oferujemy kompleksową obsługę oraz indywidualnie dopasowane oferty pracy. Od wielu lat pośredniczymy również w znajdowaniu pracy dla opiekunek osób starszych na terenie Niemiec, Anglii. Dzięki fachowej obsłudze naszych pracowników, wsparciu i nienagannej organizacji pracy nasze biuro wciąż poszerza grono zadowolonych klientów oraz partnerów zagranicznych. Wszystko to przyczynia się do owocnej i efektywnej współpracy, czego wynikiem jest tylko sprawdzone, legalne i bezpieczne zatrudnienie. Od ponad 9 lat zajmujemy się również organizowaniem wyjazdów edukacyjnych w ramach międzynarodowego programu Au-Pair, czyli praca połączona z nauką języków obcych za granicą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizowaniu wyjazdów do wszystkich krajów Unii Europejskiej, staramy się sprostać oczekiwaniom każdego kandydata, traktując każdą aplikującą osobę indywidualnie. W naszych biurach zatrudnione są osoby po pobytach zagranicznych, które mogą opowiedzieć o własnych doświadczeniach. Zapewniamy, iż uczestnictwo w programie Au-Pair to najskuteczniejszy, najtańszy oraz szybki sposób nauki języków obcych za granicą. Przyjmujemy zgłoszenia od osób z całej Polski. Agencja Pracy Koncepcja Wrocław ul. Podwale 62 pok.01, Tel. 071 343 80 73 Nr tel. 71 343 80 73 tel. kom. 0791080654 fax. 0717854838 Legnica ul. Rynek 32 pok. 04 II piętro nr tel. 076 8660555, tel. kom. 792785242 Zapraszamy na nasze strony www.koncepcja.eu, www.aupair.info.pl

Au Pair Szwajcaria wyjazdy edukacyjne od zaraz

Szwajcaria / cała Polska / różne miasta

Opis stanowiska :
Jeśli lubisz podróże, masz doświadczenie w opiece nad dziećmi, znasz minimum podstawy języka obcego to zapraszamy Cię do skorzystania z wyjazdu edukacyjnego dla Au Pairs, czyli opiekunek do dzieci.
Połącz pracę z nauką języka obcego w jego naturalnym otoczeniu. Zwiedzaj i poznawaj nowych ludzi.

Firma Koncepcja istnieje od 1994 roku. Wyróżnia nas doświadczenie, stała i sprawdzona współpraca z zagranicznymi kontrahentami oraz 24 godzinny serwis, co jest gwarancją bezpiecznych wyjazdów i pobytów zagranicznych. Posiadamy Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 1926.
Wymagania :
wiek od 18 do 28 lat,
komunikatywna znajomość języka angielskiego, j. niemieckiego lub j. francuskiego,
doświadczenie w opiece nad dziećmi, poparte co najmniej 2 referencjami,
mile widziane prawo jazdy
Oferujemy :
bezpłatne zakwaterowanie, własny pokój z najczęściej własną łazienką, dostęp do Internetu, telewizja, często komputer do własnego użytku
miesięczne kieszonkowe do 500 Euro
rodziny opłacają bardzo często kursy językowe oraz koszty przyjazdu

Połącz już dziś pracę z nauką języków obcych. Tak niewiele też trzeba, by poznać uroki pięknych miejsc.

Dlaczego za pośrednictwem naszego biura?

U nas nie płacisz żadnych kwot wpisowych ani manipulacyjnych
Dokumenty przetłumaczymy Ci nieodpłatnie,
Pomożemy wypełnić aplikacje
Przeprowadzamy szkolenia przedwyjazdowe
Składasz dokumenty a dopiero w momencie podpisania umowy, czyli angażu od rodziny uzgadniasz termin zapłaty za organizacje Twojego wyjazdu i pobytu
Pomożemy zorganizować dojazd oraz skoordynujemy wszystko tak, aby rodzina odebrała Cię na miejscu
Będziemy dla Ciebie w dzień i w nocy w razie nagłych potrzeb i problemów, życząc, oby takie nie miały miejsca, a nasz zagraniczny partner otoczy Cię opieka na miejscu.
Chcesz dowiedzieć się więcej o Wyjazdach Edukacyjnych, zapraszamy na naszą stronę: www.aupair.info.pl

Biuro Au Pair Koncepcja
Oddział w Legnicy:
ul. Rynek 32 pok. 04 II piętro
nr tel. 76 8660555, tel. kom. 0796 094 302
legnica@koncepcja.eu
Składanie aplikacji :
Oddzwaniamy do osób zainteresowanych, tylko polskie numery tel.
Prześlij już dziś mailowe zgłoszenie na adres
lub wyślij smsa pod nr tel. 0796 094 302 Konsultantka Monika skontaktuje się z Tobą.
W treści maila lub smsa prosimy podać Au Pair SZWAJCARIA z określeniem wybranego miasta Nr Oferty SZW157.03.2010

Dodatkowe inf. :
Oferta numer : 729,

Możliwy rodzaj pracy :
  • praca czasowa/sezonowa

Oferta ważna do : 5-4-2010