Prowork

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Kelnerzy Barmani praca Grecja od 04 2010/resort wypoczynkowy

Grecja / cała Polska /

Opis stanowiska :
Grecja praca dla kelnerów barmanów w resorcie wypoczynkowym od kwietnia 2010. Bezpośredni kontrakt na 6 m-cy. Grecja sezon 2010 kelnerzy /barmani. Bezpośrednie zatrudnienie Grecja sezon 2010 w resorcie wypoczynkowym . Pracodawca - Ekskluzywny resort wypoczynkowy/Halkidiki/ kompleks 4 i 5 gwiazdkowych hoteli, prywatny port jachtowy, centrum handlowe z wieloma sklepami, wiele restauracji i barów. Jest to jeden z najbardziej znanych i prestiżowych resortów wypoczynkowych w Grecji.

Miejsce pracy: półwysep Halkidiki , ok. 50 km od Salonik
Obowiązki: dostępne stanowiska: barman, kelner, obsługa gości zgodnie z przyjętymi standardami pracy. W zależności od predyspozycji i doświadczenia kandydaci będą pracować w wybranej restauracji /barze na terenie resortu (m.in. restauracje międzynarodowe, włoskie, azjatyckie, tawerna grecka)

Wymagania :
Wymagania:
• min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dobrej klasy hotelach/restauracjach. Preferowane doświadczenie w restauracjach a`la carte.
• bardzo dobra znajomość angielskiego
• Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
• wykształcenie związane z branżą turystyczna i hotelarska będzie dodatkowym atutem.
• gotowość do rozpoczęcia pracy od pocz. kwietnia 2010 przez ok. 6 m-cy.
• rozmowa kwalifikacyjna - interview z pracodawca w j. angielskim przez telefon
Oferujemy :
Oferowane warunki:
• Kontrakt na 6 m-cy bezpośrednio z pracodawcą/resortem w Grecji. Termin rozpoczęcia pracy od kwietnia 2010.
• wynagrodzenie 800 - 950 Euro netto /miesięcznie (w zależności od doświadczenia) + napiwki
• bezpłatnie zamieszkanie i wyżywienie (3 posiłki 7 dni w tygodniu)
• bezpłatny transport do/z pracy
• uniform służbowy zapewniony przez pracodawcę
• ubezpieczenie i legalne zatrudnienie zgodnie z greckim prawem pracy.
• Przelot do Grecji – na koszt pracownika. Pracownik nie ponosi żadnych innych kosztów związanych z wyjazdem
Składanie aplikacji :
W celu umówienia sie na rozmowę kwalifikacyjną prosimy pilne o przysłanie aplikacji online na to stanowisko lub przesłanie cv ze zdjęciem w języku polskim i angielskim na email: a.kaczorowska@prowork.com.pl
tel.022 323 63 35; 502095536, kontakt: Anna Kaczorowska. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie.
Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967 Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.
Dodatkowe inf. :
Oferta numer : 730,

Możliwy rodzaj pracy :
  • praca czasowa/sezonowa

Oferta ważna do : 24-4-2010