workexpresss

Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego

Monter konstrukcji stalowych

Polska / śląskie / Gliwice

Opis stanowiska :
Agencja Pracy Work Express (certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116 wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego)

Miejsce pracy: Gliwice, producent asortymentu i urządzeń dla górnictwa

Obowiązki:
- przygotowanie i montaż konstrukcji stalowych
Wymagania :
- doświadczenie w pracy na podobnym stabowisku
- uprawnienia spawalnicze
- mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
Oferujemy :
- umowę o pracę w systemie 3 - zmianowym
- możliwość podjęcia dłuższej współpracy na terenie znanej firmy
Składanie aplikacji :
Aplikacje prosimy kierować na : aneta.nowak@workexpress.pl ,
Dodatkowe inf. :
Oferta numer : 733,

Branża : Produkcja,

Możliwy rodzaj pracy :
  • praca stała

Oferta ważna do : 6-5-2010