Wellness Life

Dystrybucja produktami Herbalife

Konsultant Herbalife, dystrybucja, twój biznes!

Polska / cała Polska /

Opis stanowiska :
Dołącz do firmy Herbalife jako niezależny dystrybutor!Otrzymujesz wsparcie od osoby która jest już doświadczona i to ona wprowadza cię w biznes Herbalife. Możesz pracować z domu jako praca dodatkowa lub zająć się dystrybucją na full time. Wspaniały hojny plan marketingowy, zarobki z sprzedaży bezpośredniej od 25-50 %. Zapraszamy do kontatku i poznania więcej szczegółów
Wymagania :
ambicja, zapał do pracy
Oferujemy :
szkolenia w całej polsce, także zagraniczne, szkolenia online, pomoc i wdrożenie w biznes
Składanie aplikacji :
Aplikacje prosimy kierować na : rafal.rynkowski@wp.pl lub

Dodatkowe inf. :
Oferta numer : 737,

Branża : Handel,

Możliwy rodzaj pracy :
  • praca stała
  • praca czasowa/sezonowa

Oferta ważna do : 7-6-2010