Prowork

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Opiekun osoby niepełnosprawnej / Support Worker / 7.25-9.00 funtów/godz.

Wielka Brytania / cała Polska /

Opis stanowiska :
Praca dla opiekunów z prawem jazdy w Anglii w ośrodkach learning disabilities centres. Oferta skierowana do osób, które są w Polsce jak i tych przebywających na terenie Wielkiej Brytanii. Termin rozpoczęcia pracy od zaraz. Oferta stałej pracy dla opiekunów - samochód służbowy do własnego użytku, lokalizacje: Bournemouth / Southampton / Poole / południowa Anglia. Opiekun osoby niepełnosprawnej pomaga pacjentom w codziennych czynnościach (pomoc w robieniu zakupów, spacery, zajęcia edukacyjne, sportowe) zgodnie z zaleceniami (care plan). W ramach wykonywanej pracy jest wymagana jazda samochodem. Pracodawca zapewnia system szkoleń NVQ i zamieszkanie w pobliżu miejsca pracy. Jest to stały klient, z którym współpracujemy od 5 lat!

Oferowane warunki:
• Wynagrodzenie: 7.25 -9.00 funtów/godz. brutto
• Zamieszkanie: w pobliżu miejsca pracy. Koszt około 80 funtów/tyg.
• Okres zatrudnienia: praca stała na pełen etat ( do 40 godz. / tyg.). Możliwość pracy w nadgodzinach.
• Kontrakt z pracodawca brytyjskim
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie aplikacji na to stanowisko lub cv w języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 35; 501 250 399, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie.
Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967 na usługi pośrednictwa pracy w kraju i za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Wymagania :
Wymagania:
• doświadczenie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi
• dobra znajomość języka angielskiego
• prawo jazdy ( zapewniony samochód służbowy, również do własnego użytku)
• wymagane referencje i zaświadczenie o niekaralności
• Mile widziane osoby, które już mieszkają w Anglii i poszukują nowej pracy
• Rozmowa kwalifikacyjna przez telefon - od zaraz ( lipiec, sierpień 2010)
Oferujemy :
Składanie aplikacji :
Aplikacje prosimy kierować na : rekrutacja@prowork.com.pl lub
drogą pocztową na adres:
Prowork
ul. Smolna 38/8
00-375, Warszawa
Dodatkowe inf. :
Oferta numer : 740,

Możliwy rodzaj pracy :
  • praca stała

Oferta ważna do : 30-7-2010