OrNet Sp. z o.o.

OrNet jest Spółką prowadzącą działalność na terenie województw: Dolnośląskiego oraz Wielkopolskiego. Główny obszar działalności związany jest ze świadczeniem usług dostępu do Internetu.

Specjalista ds. gospodarki materiałowej/analityk

Polska / cała Polska / Lubin

Opis stanowiska :
Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało:
• organizacja i prowadzenie gospodarki materiałowej
• zarządzanie zapasami i zamówieniami
• analiza kosztów i przychodów na potrzeby zarządcze;
• sporządzanie miesięcznych prognoz finansowych
Wymagania :
• wykształcenie wyższe ekonomiczne
• znajomość zasad rachunkowości zarządczej
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
• bardzo dobra organizacja pracy
• zdolności analityczne

Predyspozycje:

• systematyczność i dokładność
• kreatywność,
• odpowiedzialność
• skłonność do poszukiwania nowych rozwiązań,
• umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
• umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy :
Oferujemy ciekawą pracę, wynagrodzenie odpowiednie do osiąganych wyników, możliwość dalszego rozwoju w firmie.
Składanie aplikacji :
Aplikacje prosimy kierować na : ornet@ornet.com.pl lub
ul.M.Skłodowskiej-Curiue 70
59-300, Lubin
Dodatkowe inf. :
Oferta numer : 746,

Branża : Bankowość, finanse i księgowość,

Możliwy rodzaj pracy :
  • praca stała

Oferta ważna do : 3-9-2010