Prowork

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Caregiver praca Kanada 2011/ przelot gratis

Kanada / cała Polska /

Opis stanowiska :
Oferowana legalna praca w Kanadzie jako live-in caregiver. Dostępne różne stanowiska w indywidualnych rodzinach przy opiece nad dziećmi lub opieka nad osobami starszymi. Program live in caregiver canada - to legalna praca w Kanadzie i 2 letnie pozwolenie na pracę z możliwością stałego pobytu i osiedlenia sie w Kanadzie.
Obowiązki: praca na pełny etat ok. 45 godziny tygodniowo i zapewnienie pełnej profesjonalnej opieki nad dziećmi (lub osobą starszą)oraz pomoc w drobnych obowiązkach domowych.
Wymagana dobra znajomość j. angielskiego lub francuskiego i dobre doświadczenie w opiece referencje. Pracodawca zapewnia legalne zatrudnienie (work permit in Canada) wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi (ubezpieczenie, urlopy) oraz bezpłatny przelot do Kanady. Wszystkie zatrudnione osoby mają zapewnione bezpłatne wyżywienie i zamieszkanie (własny pokój).
Miejsce pracy: Kanada
Termin rozpoczęcia pracy: 2011 różne terminy.

Wymagania :
Warunki zatrudnienia/udziału w programie Live-in Caregiver Canada:
• min średnie wykształcenie
• Doświadczenie zawodowe w opiece/pedagogiczne/inne podobne - min 1-2 lata
• dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego
• gotowość do rozpoczęcia pracy od lutego/marca 2011
• dobry stan zdrowia /poświadczony badaniami lekarskimi
• osoba niekarana
• referencje /świadectwa pracy
• gotowość do wyjazdu do Kanady i podjęcia zatrudnienia na min 1 -2 lata
Oferujemy :
Oferowane warunki:
• Legalny Kontrakt jako Live-in Caregiver Kanada na 12 -24 miesięcy (z opcja przedłużenia/pobytu stałego w Kanadzie - min. etat 45 godziny tygodniowo + możliwość dodatkowej pracy w nadgodzinach . Kontrakty na podstawie pozwolenia na prace w ramach Programu Caregiver Canada.
• Wszystkie świadczenia (urlop, składki emerytalne, ubezpieczenie) zgodnie z przepisami w Kanadzie
• wynagrodzenie ok 9.00 -10.00 CAD/ godz.
• bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.
• bezpłatny przelot z Polski do Kanady
• Oferty są realizowane w ramach programu Caregiver Canada .
Kontrakt podpisywany indywidualnie bezpośrednio z pracodawca kanadyjskim i zapewnione wszystkie świadczenia wg. prawa kanadyjskiego. Firma Prowork pomaga w całej procedurze rekrutacyjnej, w tym dobor rodziny/pracodawcy oraz uzyskanie pozwolenia na prace w Kanadzie. Orientacyjny okres realizacji wyjazdu , w tym otrzymania pozwolenia na prace - ok. 8-12 tygodni od czasu złożenia wymaganej aplikacji.
Składanie aplikacji :
Aplikacje prosimy kierować na : a.kaczorowska@prowork.com.pl lub
drogą pocztową na adres:
Prowork
ul. Smolna 38/8
00-375, Warszawa
Dodatkowe inf. :
Oferta numer : 752,

Branża : Inne,

Oferta ważna do : 15-1-2011