oferty pracy z polski
Oferty pracy z Polski i zagranicy
 

 Dodawanie ofert:

  Login:
  Hasło:  

  Rejestracja
  Zapomniane hasło

Polecamy
Tanie latanie
Bilety autokarowe
Oferta numer : 766, dodana : 2012-01-09

Prowork

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.


Swiss Nannies/domestic helper praca Szwajcaria/1500Euro netto/mies


Szwajcaria / x /

Opis stanowiska : 
Oferowana stała praca w Szwajcarii jako live-in Niania/housekeeper/pomoc w domu i roczny kontrakt z rodziną. Dostępne różne stanowiska w indywidualnych rodzinach.
Obowiązki praca na pełny etat 43 godziny tygodniowo i zapewnienie pełnej profesjonalnej opieki nad dziećmi i kompleksowa pomoc w obowiązkach domowych
Wymagana dobra znajomość j. niemieckiego (preferowane) lub angielskiego i dobre doświadczenie w prowadzeniu domu i opiece nad dziećmi/referencje. Pracodawca zapewnia legalne zatrudnienie w Szwajcarii wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi (ubezpieczenie, urlopy) oraz bezpłatny przelot do Szwajcarii. Wszystkie zatrudnione osoby mają zapewnione bezpłatne wyżywienie i zamieszkanie (własny pokój).
W odróżnieniu od ofert Au Pair w Szwajcarii - na stanowisko full time HOUSEKEEPER/ NIANIA/pomoc rodziny - akceptowane są osoby dojrzałe z b. dobrym i udokumentowanym doświadczeniem związanym z opieka nad dziećmi i kompleksowym dbaniu o gospodarstwo domowe. Po wstępnej akceptacji wybrani kandydaci zapraszani sa na osobistą rozmowę kwalifikacyjną w Warszawie z przedstawicielem rodzin szwajcarskich.

Warunki zatrudnienia:
 Legalny Kontrakt jako live in NIANIA /pomoc rodziny na 12 miesięcy (z opcja przedłużenia - kontrakt 100% to etat 43 godziny tygodniowo + możliwość dodatkowej pracy w nadgodzinach. Niektóre oferty na 70 % lub 80 % etatu.
 wynagrodzenie ok 2200 CHF minus ubezpieczenie około 250 CHF to daje około 1950 CHF netto (franki szwajcarskie) /ok. 1500 Euro netto/mies.
 Wszystkie świadczenia (urlop, składki emerytalne, ubezpieczenie) zgodnie z przepisami w Szwajcarii
 bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.
 bezpłatny przelot z Polski do Szwajcarii
 pełnopłatny urlop 5 tygodni rocznie(możliwość przyjazdu do Polski w różnych terminach)
Kontrakt podpisywany indywidualnie bezpośrednio z pracodawca szwajcarskim i zapewnione wszystkie świadczenia wg. prawa szwajcarskiego.
W przypadku zainteresowania praca jako Niania /opiekunka do dziecka w Szwajcarii /Swiss Nanny – prześlij pilnie swoje CV ze zdjęciem w j. angielskim lub niemieckim na adres: a.kaczorowska@prowork.com.pl - kontakt Anna Kaczorowska . Prowork 10 lat doświadczenia w rekrutacji związanej z programem Au Pair i opieką. Zobacz również duży wybór ofert w Wielkiej Brytanii dla opiekunów osób starszych/niepełnosprawnych w dziale Opieka UK na www.prowork.com.pl


Wymagania : 
Wymagania:
 preferowane osoby w wieku minimum 25 lat.
 min średnie wykształcenie
 Doświadczenie w opiece nad dziećmi jako niania/ mother`s help/pomoc w domu/ opiekunka do dzieci /nauczyciel w przedszkolu/pomoc w przedszkolu -min 3-4 lata
 niezbędne jest doświadczenie jako housekeeper lub niania i praktyczne doświadczenie w prowadzeniu domu /kompleksowym dbaniu o dom
 Komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego (preferowana ) lub angielskiego
 prawo jazdy (preferowane)
 gotowość do rozpoczęcia pracy od marca 2012
 elastyczność i gotowość do aktywnej pracy z dziećmi i pomocy w obowiązkach domowych
 dobry stan zdrowia /poświadczony badaniami lekarskimi
 gotowość do wyjazdu do Szwajcarii i podjęcia zatrudnienia na min 1 -2 lata.
 gotowość do odbycia rozmowy kwalifikacyjnej w Warszawie .Termin k.stycznia 2012 /do potwierdzenia.
Oferujemy : 
Składanie aplikacji : 
Aplikacje prosimy kierować na : a.kaczorowska@prowork.com.pl lub
drogą pocztową na adres:
Prowork
ul. Smolna 38/8
00-375, Warszawa
z dopiskiem: Odp. na ofertę pracy z Serwis-pracy.info
Dodatkowe inf. : 
Oferta numer : 766,

Branża : Inne,

Możliwy rodzaj pracy :
  • praca stała

Oferta ważna do : 1-2-2011
 


[Rozmiar: 1874 bajtów]

Strona główna    |    Przeglądaj oferty    |    Wyszukiwarka    |    Oferta    |    Polityka Cookies    |    Kontakt
© Serwis-pracy.info